O nas        Wyślij swoje CV Wyślij zapotrzebowanie

Państwa satysfakcja jest naszym celem

Misją naszej firmy jest zapewnienie możliwie dużego wyboru usług, które będą mogły sprostać nawet największym wymaganiom każdego Klienta. Dążymy do tego, aby usługi jakie świadczymy, sprawdzały się w branżach produkcyjnych i usługowych.

Zawsze wybieramy najlepszych i sprawdzonych

To im powierzamy wykonanie zadań w Państwa Firmie. Państwa Klienci to także nasi Klienci.
Nasza firma Techniczni Sp. z o.o. to sprawdzony dostawca usług leasingu pracowniczego. Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze, a przede wszystkim dostarczaniu wykwalifikowanej kadry: spawaczy, monterów, ślusarzy według zapotrzebowania Zamawiającego.

Techniczni Sp. z o.o. posiada doświadczenie w sektorze mechanicznym przemysłu: gazowniczego, petrochemicznego, chemicznego i energetycznego. Pracowaliśmy dla takich firm jak : Alstom, Mostostal Zabrze, Sices, Gazomontaż S.A, Energomontaż -Południe, Rafako, Mostostal Płock, Polimex Mostostal S.A, Rollmex Sp. z o.o.

Podstawową częścią naszych zleceń stanowią prace spawalnicze i montażowe wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, kotłów energetycznych oraz rurociągów. Budowa oraz przebudowa instalacji według rysunków izometrycznych i technicznych nie stanowi dla naszych pracowników najmniejszego problemu. W zakresie spawalnictwa zatrudnieni pracownicy posiadają uprawnienia TUV, UDT, DNV.

Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego sprzętu, transportu osobowego i ciężarowego oraz zaplecza magazynowo – socjalnego.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu. Wszystkim naszym klientom zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, solidność i terminowość. Kompleksowość naszej firmy pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.

Naszym atutem jest dostosowywanie się do potrzeb klientów oraz zapewnienie stałej obsługi, gdyż stawiamy na indywidualne podejście do klienta.

Zapraszamy do współpracy zarówno pracodawców jak i pracowników do kontaktu z naszą spółką. Staramy się dla każdego znaleźć rozwiązania problemów.

Naszą renomę na rynku pracy poświadczamy w praktyce, ponieważ skuteczne i sprawne są nasze kryteria rekrutacji poprzez dobór kadry pracowniczej. Zawsze wybieramy najlepszych i sprawdzonych, to im powierzamy wykonanie zadań w Państwa Firmie.

Państwa Klienci to przecież także nasi Klienci.

 

Co nas wyróżnia

Skuteczność - Profesjonalizm- Kompleksowość - Konkurencyjna cena

Tym, co odróżnia naszą firmę od konkurencji jest przede wszystkim doświadczenie w branży przemysłowej. Możemy poszczycić się obszerną bazą pracowników z sektorów powszechnie uważanych za trudnych do pozyskania.
Nasza baza pracownicza, stale jest powiększana i aktualizowana, daje nam poczucie wielkich możliwości w realizacji nawet najbardziej śmiałych przedsięwzięć.

 

Członkostwo w SAZ

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia

saz