Oferty pracy » Pomocnik montera

Wymagania

- umiejętność obsługiwania narzędzi typu szlifierka, giętarki, fazowarki, itd.

- doświadczenie w branży spawalniczo-monterskiej min. 1 rok

Obowiązki

- przygotywanie elementów rurowych do spawania (cięcie, fazowanie, czyszczenie itd.)

Oferujemy:

- długoterminową współpracę

- transport

- zakwaterowanie

- odzież

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@techniczni.eu.

Praca na terenie woj. wielkopolskiego lub woj. pomorskiego

Oferta ważna

od: 2017-03-26 do: 2017-05-31

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą formularza Aplikuj na stanowisko lub na adres rekrutacja@techniczni.eu

Prosimy o podanie numeru referencyjnego i nazwy stanowiska w tytule maila oraz dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"